O nas

Nasz zespół

Jarosław Dudek

Jarosław Dudek

Koordynator projektu, prezes Fundacji Educational Trip

Z wykształcenia Inżynier, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Jednak swą pracę poświęcił projektom finansowanym ze środków unijnych. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w aplikowaniu, realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków europejskich z takich programów jak: Erasmus+, POWER, Młodzież w Działaniu, Leonardo da Vinci, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, PRO WD, POIiŚ.

W ostatnich latach z powodzeniem realizował wielomilionowe projekty o wszechstronnej tematyce. Dzięki realizowanym projektom posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

Od 2015 r właściciel firmy, pełni funkcję koordynatora zewnętrznego w projektach Erasmus+ oraz POWER. Posiada wysokie kwalifikacje w zarządzaniu i koordynacji projektów unijnych, dzięki którym zapewnia jakość prowadzonych działań projektowych na najwyższym poziomie.

Ewa Mika-Grząka

Ewa Mika-Grząka

Specjalista ds. projektowych
Członek zespołu od września 2021 r. Jest niezwykle skrupulatna, dokładna i rzetelna. Odpowiada za tworzenie oraz przesyłanie całej dokumentacji projektowej. Znajdzie każdą nieścisłość i doprecyzuje każde zagadnienie.
Danuta Dudek

Danuta Dudek

Specjalista ds. marketingu

Absolwentka Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2013 r. przedsiębiorca zajmujący się tematyką dofinansowań i szkoleń. Od 2015 roku działająca w zespole obsługującym wnioski z programu Erasmus+.

Dbająca o wizerunek firmy i zespołu.

Martyna  Sidorowicz

Martyna Sidorowicz

Specjalista ds. projektowych
Absolwentka Arteterapii i Animacji Kultury oraz Pedagogiki Pracy z Doradztwem Zawodowym na Uniwersytecie Opolskim. Od ok. 10 lat związana z pracą przy projektach europejskich i krajowych takich jak wcześniej POKL, Młodzież w Działaniu, obecnie Erasmus+ oraz Europejski Korpus Solidarności oraz dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od dwóch lat koordynatorka wolontariuszy przebywających na projektach we Wrocławiu. Uczestniczka i prowadząca szkolenia o różnej tematyce, jak np. integracja i komunikacja międzykulturowa, zarządzanie konfliktami w grupach multikulturowych, wykorzystywanie narzędzi europejskich, dla grup polskich jak i międzynarodowych. W Fundacji odpowiedzialna za projekty wolontariatu europejskiego.
21

szkół

z 11 miast i 6 województw współpracujących z nami

3.2

mln euro

wartość zrealizowanych projektów

38

wniosków

o dofinansowanie

1247

uczniów

mających szansę na zagraniczne praktyki

100

% pozytywnie

rozpatrzonych wniosków